고객센터 CUSTOMER

주문상담
010-9098-1912
이메일
shlook@daum.net
네이트온
tjddn01@nate.com
카카오톡
ID : ables
계좌안내
농협 302-96645002-61
신한 110-439-781385
박현주(에이블)
자유게시판

Gençlik, spor ve Atatürk...

페이지 정보

작성자 Twyla 작성일23-01-13 03:05 조회3,842회 댓글0건

본문

Besiktas Jimnastik Kulübü, 1935 yilinin Mayis ayinda Galatsaray ve Fenerbahçe kulüpleriyle bir toplanti düzenleyerek efsanevi sef Atatürk'ün deger verdigi gençlere sevgi ve saygisini göstermek amaciyla Atatürk Spor Günü düzenlenmesi fikrini ortaya atti.

100'den fazla sporcudan olusan kadroya sahip Besiktas, o gün yarismalar öncesinde düzenlenen resmi geçit töreninde çilginca alkislandi, ardindan örnek kiyafetler giyen, kafalari, gözleri ve sismis gögüsleri olan Fenerbahçe ve Galatsaray sporculari izledi.

Antrenörümüz Enol Günesn, egitim, kosullandirma ve taktik çalismalari denetlemektedir.

Erol, Chanal ve Hüseyin Kalamis'te Kozluca'nin büfede oturuyorlardi. Black Sabbath, Krem, ve Pink Floyd kim oldugumu anlamama yardim etti. Sürücüye finali verdim 50 cebimde vardi pound.

Varligi ve gelecegi sadece buna dayanmaktadir. Gençlik ve Spor Günümüz her yil Mayis"ta kutlanmaktadir. Antrenörümüz Enol Günesn, egitim, kosullandirma ve taktik çalismalari denetlemektedir.

Dolmusla Kadköy'e ilk geldigimde güzel bir arabamin ve bolca paramin olmasini diledim. Ülkenin farkli sehirlerinde her yil hevesle ve coskuyla andigimiz Gençlik ve Spor Günü, bu nedenle 19 Mayis'ta ülkemiz için özellikle önemli.

Egitim geçisle devam etti, parçalamak, ve 5 açik 2 taktik çalisma ile sona ermeden önce geçer.

1949 ve 1954 yillari arasinda siyah-beyazlarimiz dört Istanbul Ligi sampiyonlugunu kazandi. Oyunu rüyamda oynadim çünkü bütün gece uyumamistim. Evden çiktiktan sonra Ziverbey"den Kalamish"e yürüdüm.

Eczacbasi'ya katilanlar iyi para kazanirsa sizin için bir sey yok mu? Isinma ve pas çalismasi spordaki ilk adimlardi. Cevap verdim, Yenecegiz, "Sorduklarinda.

Yeralti müzigi kulaklarimda yankilanirken agzina kadar doluydum. Besiktas'in bugün de önemli bir anlami var. En degerli güven kaynaginiz bu temeldir. In case you loved this post in addition to you want to get more details relating to softon.fr generously pay a visit to our own web site. Soguk odada, gelen minik yatagimdan neredeyse hiç çikmadim. Galatasaray'i bugün 1 Mart 1975'te bir sampiyonluk maçinda oynuyoruz.

24 Mayis 1935'te 19 Mayis Gençlik ve Spor Günü'nün ilk baskisi Atatürk Günü olarak kutlandi.

Atatürk konusmasinda gençlere su önemli misyonu aktardi: Ey Türk Gençligi! Türk bagimsizligini ve Türkiye Cumhuriyeti'ni her zaman korumak ve savunmak ilk görevdir.

Aynadan görebildigim gibi banyoda yikadigimda yüzüm sisiyor. Karaköy'e Dolmus gelmisti.

Basketbol gelecekte önemli ölçüde gelisecek, ve oyuncular çok sayida firsata sahip olacakti. Türk Spor Örgütü'nün ileri gelenleri, 1924 yilindan bu yana düzenlenen yillik Spor Kongresi için düzenlenen bu güzel etkinlikten kisa bir süre sonra Ankara'da bir araya geldi.

Banyodan çikarken önümde büyük bir yatak bulunan genis odalarim vardi.

Saglikli olmanin basari için bir ön kosul oldugunu vurguladi., ve spor yapmak saglik için gerekli. Besiktas, 19 Mayis'a Gençlik ve Spor Günü'nü dönüstürerek zafer aldi. Saat 16.00'da, dogrudan kampa uçmak için Sabiha Gökçen Havalimani'ndan özel bir uçaga binecek.

Çantamda erzak stokladim. Samsun'daki Milli Mücadele, 19 Mayis 1919'da büyük liderimiz Atatürk tarafindan baslatildi ve Türk ulusuna bagimsizlik için ön plana çikti.

Taksi soförü tutacak paraya sahip olmadim. 19 spor etkinlikleri ve törenleriyle ülke çapinda.

Çünkü Türkiye 19 Mayis'in en büyük Besiktas Atatürk'ünden hediye olarak almistir. Karaköy Dock'ta kasvetli ve soguktu. Kahvaltidan kalktim ve sordum, Bizi Besiktas yapan sen degil misin? Koridora gittim.

Öglen oldu. Todori'de hizli bir yemek yedim. Bugün, geçis gerektiren rotalar boyunca seyahat ediyorduk. Babamla ben birbirimizin karsisinda oturuyorduk. Ikili pikapta, Zeppelin I"i kurdum.

Küçük alanda yapilan çift kale taktik maçi, egitimi minyatür bir kale maçi ile tamamladi.

Germe isi, istasyon kosulari, ve isinma kosulari sporun ilk adimlariydi. 2013 yilinda aramizda vefat eden Ali Hsan Karait, saygi ve merhametle aniliyor. Kaburgalari agrili ve soguk olmasina ragmen, Maçtan sonra Karaköy dolluyu Harbiye"ye dogru sürerken kendimle mutlu ve gurur duydum.

Atatürk: Kati cisim saglam kafayi içerir!

Buraya bir zaferle geri gel, bu senin için doping, emretti. Sekerli bir kahve garson Aleko tarafindan getirildi.

Atatürk Türk gençligine tapiyor ve güveniyor ve onlara Türkiye'nin gelecegine emanet etme konusunda hiçbir endisesi yok.

Best Converse ayakkabilarimin dipleri silindi ve ciddi sekilde giyildi. Mutfaktan gelen çay kokusu olabilir. Sampiyonanin primi var mi?

Besiktas yarin yarinki maçi arabam.com Konyaspor ile Sport Toto Süper Ligi'nde ögle vakti tamamlayacak.

Ne prim baba, hadi yenelim, karsilik verdim.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

• TEL 010-9098-1912   FAX 053-637-1912
  • 평일 AM 11:00 ~ PM 4:00 (토,일,공휴일 휴무)
  • 점심 PM 12:30 ~ PM 1:30
  • COMPANY 에이블(able)   OWNER 박현주
  • ADDRESS 42972 대구 달성군 옥포읍 비슬로 455길 52
  • MASTER 배성우   E-MAIL shlook@daum.net   BUSINESS LICENSE 504-22-02012
  • MAIL-ORDER LICENSE 제2014-대구달성-0180호

ACCOUNT INFO

• 농협 302-96645002-61
    신한 110-439-781385